KĀ PASŪTĪT INTERNETVEIKALĀ FORBED.LV?

Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā. Cenas ir spēkā tikai uz šodienas datumu. Veikals patur tiesības mainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Solis 1: Izvēlieties Preču Kategoriju

Izvēlieties vēlamo preču kategoriju un uz ekrāna parādīsies visas preces, kas atrodas šajā kategorijā. Uzklikšķinot ar peli uz preces, apskatiet modeli tuvāk, iepazīstieties ar preces aprakstu un pievienojiet iepirkumu grozam, nospiežot pogu “Ielikt grozā”.

Solis 2: Dodieties Uz Iepirkumu Grozu

Kad Jums vēlamās preces ir ievietotas iepirkuma grozā, lapas labajā pusē nospiediet uz izvēlnes “Pasūtīt”. Ja “Groza” saturs atbilst Jūsu vēlmēm, izvēlieties vēlamo piegādes veidu, aizpildiet pasūtījumu veidlapu un nospiediet pogu “Tālāk”. Pārbaudiet visus ievadītus datus un nospiediet pogu “Pasūtīt”.

Solis 3: Apsveicam! Pasūtījums noformēts Veiksmīgi!

Pēc pasūtījuma nosūtīšanas, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu un informāciju par pasūtīto preci uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

Solis 4: Apmaksa (priekšapmaksa)

Pēc pasūtījuma noformēšanas Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins, kuru jāapmaksā 3 (trīs) dienu laikā kopš pasūtījuma veikšanas brīža. Jūs to varat izdarīt jebkurā LR bankā vai internetbankā, pārskaitot uz mūsu kontu norādīto summu rēķinā.


Ja esat Gmail lietotājs, iespējams, ka vēstules var novirzīties uz SPAM mapi, lūdzu, pārbaudiet to.

0
Latvijas interneta veikali.

 .