Ranforss - 100% kokvilnas audums. Ranforsa gultas veļas komplekti  kalpos Jums ilgu laiku. Šis audums ir noturīgs pret vairākām mazgāšanas reizēm un gludināšanu, stiprs, neplūk un nedeformējas. Auduma zīmējums tiks saglabāts sākotnējā izskatā ilgu laiku.

Vizuāli un pēc taustes ranforss atgādina bjazu. Tas maz burzās, ir patīkams pieskārieniem.  Starp galvenajām priekšrocībām var norādīt to, ka šis audums ļoti labi absorbē mitrumu pats paliekot sauss. Otrā priekšrocība ir tāda, ka audums neelektrizējas. Un trešais moments – tas ir elpojošs audums, kas perfekti caurlaiž gaisu.

Ranforss ir ļoti viegls kopšanā. Tas viegli atmazgājas un arī gludināšana nesagādās Jums nekādu problēmu. Galvenais nosacījums ir tas, kā ir jāievēro ražotāja norādījumi par auduma kopšanu.


Satīns ir audums ar īpašu diegu aušanas veidu, ko ražo galvenokārt no 100% kokvilnas (bet ne vienmēr). Izvēloties gultas veļu no šī materiāla, vispirms ir rūpīgi jāizlasa sastāvs, lai nekļūtu par mārketinga speciālistu triku upuri. Mūsu veikalā satīns ir no 100% kokvilnas.

 Satīns ir blīvs, dabīgs audums. Pateicoties raksturīgam aušanas veidam, tas atšķiras ar glancētu spīdumu un gludu virsmu, kas atgādina zīdu. Satīns izskatās ļoti grezni. Tas ir atzīts par vienu no kvalitatīvākajiem un dārgākajiem materiāliem. Šo audumu izgatavo no vislabākās smalkas šķiedras.

 Kvalitatīvais satīns nezaudē savas īpašības pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Tas atšķiras ar izturību, neplūk un saglabā savu krāsu. Tāpat kā visi kokvilnas audumi  - tas ir "elpojošs" audums. Tas labi caurlaiž gaisu un absorbē mitrumu, saglabājot komfortu miega laikā.


Bambusa dvieļi - ir dvieļi no smalkām bambusa šķiedrām, kuri loti labi absorbē mitrumu un ātri žūst. Frotē dvieļa virsma ir ne tikai mīksta, bet pat zīdaina.

Salīdzinot dabiskās kokvilnas un 100% bambusa šķiedru īpašības , var atzīmēt, ka kokvilna uzsūc mitrumu trīs reizes mazāk nekā bambusa šķiedras.

 Ir zināms, ka uz simtprocentīgas bambusa šķiedru virsmas 24 stundas laikā mirst aptuveni 75% no baktērijām bez jebkādas apstrādes. Šis pārsteidzošais īpašums ir tāpēc, ka daļa no bambusa materiāla pazīstama zinātnieku aprindās kā bamboo kun vai "bambusa nefrīts." Faktiski, tas audums ir videi draudzīgs produkts, jo ir izgatavots no bambusa, kas aug savvaļā.

Bambusa šķiedras neizraisa alerģiju, kā ar laiku nemaina savu krāsu un saglabā savu oriģinālu izmēru.

0
Latvijas interneta veikali.

 .